Пегла за коса BOSCH + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 2950 ден. по цена од 2699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Пегла за коса BOSCH + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 2950 ден. по цена од 2699 ден.

Цена

2,699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,950 ден.

Попуст

9%

Заштеда

251 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Пегла за коса BOSCH

 • 2 години гаранција
 • Бесплатна достава

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.06.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Детални карактеристики на производот:

Пегла за коса BOSCH

 • Модел: PHS5263
 • Моќност: 55W
 • Боја: Црна антрацит со ЛЕД сијалички
 • Quattro ion - Четиристепена јонизација
 • Shine boost power ефект
 • Керамички анодизирани плочки за екстра нежно и трајно исправување
 • Температура до 200 степени
 • Брзо загревање за 30 секунди
 • Автоматско исклучување
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ