13% попуст на пегла за коса BOSCH + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 1299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

13% попуст на пегла за коса BOSCH + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 1299 ден.

Цена

1,299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

13%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Пегла за коса BOSCH

 • 2 години гаранција
 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.06.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Модел: BOSCH PHS3651
 • Brilliant care business серија
 • Јачина: 17W
 • Керамички анодизирани плочки за екстра нежно и трајно исправување
 • Плочи со заоблени рабови за кадрици
 • Температура до 185 степени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ