46 ја следат оваа компанија


BOSCH Перач со вода Aquatak во модел по избор + ГАРАНЦИЈА (2 + 1 година)

13000 ден.

10490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

1800000000140
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Перач со вода BOSCH Aquatak 125

 • Максимален притсок: 125 бара
 • Моќност: 1500 w
 • Проток: 360 l/h
 • Должина на црево: 5 метри
 • Должина на кабел: 5 метри
 • Пакетот содржи: пиштол, млазница за пена, млазница 3 во 1, стандардна млазница
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Перач со вода BOSCH Aquatak 130

 • Максимален притсок: 130 бара
 • Моќност: 1700 w
 • Проток: 350 l/h
 • Должина на црево: 6 метри
 • Должина на кабел: 5 метри
 • Пакетот содржи: пиштол, млазница за пена, млазница 3 во 1, стандардна млазница
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Перач со вода BOSCH Aquatak 135

 • Максимален притсок: 135 бара
 • Моќност: 1900 w
 • Проток: 410 l/h
 • Должина на црево: 7 метри
 • Должина на кабел: 5 метри
 • Пакетот содржи: пиштол, млазница за пена, млазница 3 во 1, стандардна млазница
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.