До 21% попуст на перач со вода BOSCH Aquatak во модел по избор + ГАРАНЦИЈА (2 + 1 година)

РАСПРОДАДЕНО

До 21% попуст на перач со вода BOSCH Aquatak во модел по избор + ГАРАНЦИЈА (2 + 1 година)

Цена

11,249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

13,500 ден.

Попуст

17%

Заштеда

2,251 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Перач со вода BOSCH Aquatak во модел по избор + ГАРАНЦИЈА (2 + 1 година) + бесплатна достава

 • Перач со вода BOSCH Aquatak 130, цена: 12650 ден. 9990 ден.
 • Перач со вода BOSCH Aquatak 135, цена: 13500 ден. 11249 ден.

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Перач со вода BOSCH Aquatak 130

 • Максимален притсок: 130 бара
 • Моќност: 1700 w
 • Проток: 350 l/h
 • Должина на црево: 6 метри
 • Должина на кабел: 5 метри
 • Пакетот содржи: пиштол, млазница за пена, млазница 3 во 1, стандардна млазница
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Перач со вода BOSCH Aquatak 135

 • Максимален притсок: 135 бара
 • Моќност: 1900 w
 • Проток: 410 l/h
 • Должина на црево: 7 метри
 • Должина на кабел: 5 метри
 • Пакетот содржи: пиштол, млазница за пена, млазница 3 во 1, стандардна млазница
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.