52 ја следат оваа компанија


BOSCH Professional Правосмукалка за мокро и суво усисување GAS 15 PS + 3 години гаранција

13990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Тежина: 6 kg
 • Волумен на контењер: 10 l
 • Влезна моќност: 1100 W
 • Волумен на контењер бруто: 15 l
 • Димензии на алатката: Должина: 360 mm
 • Димензии на алатот: Висина: 440 mm
 • Површина на филтерот: 2300 cm2
 • Максимален проток на воздух: Турбина: 53l/s
 • Максимален вакумски притисок: Турбина: 270mbar
 • Тркала: 4
 • 3 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.