39 ја следат оваа компанија


- 10%

BOSCH Правосмукалка BGC 1UA110 + 2 години гаранција

8200 ден.

7390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Боја: црвена
 • Без вреќичка- bagless
 • Должина на кабел: 10м
 • 3 тркалца
 • Хигиенски филтер кој може да се испере
 • Погоден за 35-55m2
 • Енергетска класа : А
 • Класа на перформанс : Б
 • EasyStorage:Компактен дизајн
 • Номинална сила : 700 W
 • Волумен на контејнерот: L големина
 • Телескопска цевка
 • Ниво на бучност: 80 DB (A)
 • Енергетска класа : А
 • Моќност: 700W
 • Тежина: 4,7 кг
 • Електронска контрола на моќност со ротационен регулатор
 • Автоматско ротирање на кабел
 • Димензија: 314 x 268 x 381 mm
 • Погоден за 35-55м3

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.