53 ја следат оваа компанија


- 14%

BOSCH Правосмукалка BGL 2UA2008 + 2 години гаранција

6500 ден.

5590 ден.

Преостанато време

Опис

 • Боја: црвена
 • Со и без вреќичка (bag & bagless)
 • Должина на кабел: 8м
 • 3 тркалца
 • Погоден за 35-55m2
 • Енергетска класа : B
 • Нов иновативен HiSpin мотор со аеродинамични моторни плочи
 • Приклучна сила: 2200 W
 • Волумен на вреќичката: 3 l
 • Ниво на звучна моќност: 80 DB (A)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.