53 ја следат оваа компанија


BOSCH Professional Правосмукалка за мокро и суво усисавање GAS 20L SFC + 3 години гаранција

18990 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 1200 W
 • Номинална снага: 1200 W
 • Тежина: 6 kg
 • Бруто волумен на резервоар: 19 литри
 • Нето волумен на контењер: 15 литри
 • Нето волумен на резервоар за вода: 7.5 литри
 • Нето волумен на вреќа за прашина: 6.7 литри
 • Главен филтер за прашина: L
 • Димензии на алатот: Ширина 376 mm; Должина 440 mm; Висина 482 mm
 • Површина на филтерот: 2800 cm2
 • Максимална брзина на проток на воздух(турбина): 62 l/sec
 • Максимален вакум (турбина): 215 mbar
 • Цврста млазница за нечистотија
 • Слот млазница
 • Торба за прашина
 • 1 x наборен филтер
 • Рачка за регулирање на филтер
 • Универзален адаптер
 • 2 x цефки вшмукување прашина (должина 0.5 м; дијаметар 35 mm)
 • Универзално црево: 3 m
 • 3 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.