BOSCH Рачен блендер MSM 6B700 + 2 години гаранција

3600 ден.

3090 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Боја: бела
 • Ергономско обликуван дводелен штапен миксер
 • Променлива нога за мешање од инокс
 • Сите делови (освен горниот дел со моторот) можат да се мијат во машина за садови
 • Број на брзини за лесно ракување: 1
 • Моментална функција
 • Нож од инокс за брзо дробење, мешање и сецкање
 • Дроби и мраз
 • Сад за мешање со скала за мерење
 • Поклопец за лончето за мешање
 • Универзална сецкалка за стругање, сецкање и дробење на лук, зачини, сирење, месо, ореви и припрема на сосови за леб, десерти, меки пецива, храна за бебиња кој го сочинуваат горен дел и сад,
 • Нож од инокс
 • Додаток за матење
 • Поклопец за херметичко затворање и чување во фрижидер
 • Моќност на моторот (max): 350 W

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.