46 ја следат оваа компанија


BOSCH Рачен циркулар GKS 190 + гаранција (1 + 2 години)

11500 ден.

9999 ден.

Шифра:

1800000000161
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 1.400 W
 • Брзина на вртежи при слободно вртење: 5.500r/min
 • Дијаметар на сечилото: 190 mm
 • Дијаметар на внатрешниот отвор на сечилото: 30 mm
 • Длабочина на сечење (90 °): 70 mm
 • Длабочина на сечење (45 °): 50 mm
 • Удобно држење
 • Прилагодлива заштита
 • Тежина: 4.2 kg
 • Должина: 380 mm
 • Висина: 242 mm
 • Пакетот содржи: адаптер за вшмукување, инбус клуч 5, паралелен граничник, сечилото од 190 mm
 • 1 + 2 години гаранција за физички лица и правни лица

Регистрација за + 2 години гаранција

За да добиете + 2 години гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.