11% попуст на реципрочна пила BOSCH PSA 900 E + гаранција (2 + 1 годинa) во вредност од 9500 ден. по цена од 8494 ден.

РАСПРОДАДЕНО

11% попуст на реципрочна пила BOSCH PSA 900 E + гаранција (2 + 1 годинa) во вредност од 9500 ден. по цена од 8494 ден.

Цена

8,494 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

9,500 ден.

Попуст

11%

Заштеда

1,006 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Реципрочна пила BOSCH PSA 900 E + гаранција (2 + 1 годинa) + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 900 W
 • Капацитет на дупчење во дрво: 200 mm
 • Капацитет на дупчење во челик: 20 mm
 • Тежина: 3.7 kg
 • Пакетот содржи: 1 сечило за дрво S 2345 X,  1 сечило за дрво и метал S 3456 XF
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.