46 ја следат оваа компанија


BOSCH Реципрочна пила PSA 900 E + гаранција (2 + 1 годинa)

9500 ден.

8494 ден.

Шифра:

1800000000166
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 900 W
 • Капацитет на дупчење во дрво: 200 mm
 • Капацитет на дупчење во челик: 20 mm
 • Тежина: 3.7 kg
 • Пакетот содржи: 1 сечило за дрво S 2345 X,  1 сечило за дрво и метал S 3456 XF
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.