46 ја следат оваа компанија


- 9%

BOSCH Соковник MES 25C0 + 2 години гаранција

8200 ден.

7490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Голем отвор за ставање на цело овошје
 • Micro filter цедилка од инокс
 • Одлив на сокот низ отвор направен од инокс за подолг животен век
 • Active Motor Management: сигурна употреба – апаратот може да се вклучи само кога сите делови се правилно наместени, без опасност на оштетување и без опасност од прскање
 • Унирвезална употреба, може да се користи за зеленчук или за овошје
 • 2 степени на сила за меко или тврдо овошје
 • Едноставен за чистење : сите делови се мијат во машина за садови
 • Висока стабилност заради гумените нозе
 • Автоматско исфрлање на густишот
 • Лесно чистење
 • Волумен на садот за сок: 1,25 l
 • Голема , одстранива посуда за густиш
 • Сад за собирање на сокот со одстранувач на пената
 • Додаток за намотување на кабелот

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.