46 ја следат оваа компанија


- 13%

BOSCH Соковник MES 3500 + 2 години гаранција

9800 ден.

8490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Голем отвор за ставање на цело овошје
 • Унирвезална употреба, може да се користи за зеленчук или за овошје
 • Автоматско исфрлање на густишот
 • две брзини за тврди и меки плодови
 • Лесно чистење
 • Волумен на садот за сок: 1,25 l
 • сигурна употреба – апаратот може да се вклучи само кога сите делови се правилно наместени, без опасност на оштетување и без опасност од прскање
 • Боја : инокс со црно куќиште

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.