- 19%

BOSCH Тостер TAT 3A014 + 2 години гаранција

3200 ден.

2590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Боја: црвена
 • Моќност на грејачот: 825-980 W
 • За 2 кришки тост
 • Топлотно изолирано куќиште
 • Електронско воден константен степен на запеченост за рамномерно печење
 • Ергономско обликувано дугме за безстепенско регулирање на степенот на печење со вграден степен на греење
 • Предгрејување и одмрзнување на леб со лед сијаличка
 • Вграден додаток за потпечување на кифлички и земички
 • Функција греење со одвоена сигнална сијаличка
 • Одвоено осветлување на стоп дугме
 • Вградена фиокица за трошки од оплеменет челик
 • Дигалка на леб
 • Термостат
 • Автоматско исфрлање
 • Заштита од заглавен тост
 • Намотување на кабел
 • Димензии: висина 200 x длабочина 330 x ширина 260 mm

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.