46 ја следат оваа компанија


- 17%

BOSCH Тример за трева EasyGrassCut 23 + гаранција (2 + 1 годинa)

3000 ден.

2490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

• Моќност: 280W
• Брзина во празно: 12,500 вртежи во минута
• Дијаметар на линија: 1,6 mm
• Должина на линија:  4 m
• Телескопска рачка: 23 см
• Тежина: 1,9 kg

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.