46 ја следат оваа компанија


BOSCH Убодна пила PST 650 + ГАРАНЦИЈА (2 + 1 годинa)

5000 ден.

3490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 500 W
 • Број на удари (без опетеретеност): 3 – 100 /min
 • Плоча за потпора: челик
 • Тежина: 1.6 kg
 • Максимално сечење во челик: 4 mm
 • Максимално сечење во дрво: 65 mm
 • Пакетот содржи: пластична кутија, едно сечило (тестер) за дрво
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.