BOSCH Вибрациона дупчалка 1600 RE + гаранција (1 + 2 години)

7500 ден.

6619 ден.

Шифра:

1800000000154
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 701 W
 • Максимална брзина (без оптеретеност) :  0-3000r/min
 • Излезна моќност: 351 W
 • Номинален вртежен момент: 2.0 Nm
 • Број на удари: 26270 bpm
 • Опсег на затегнување 1,5 – 13 мм
 • Тежина: 1.9 kg
 • Должина: 295 mm
 • Висина: 195 mm
 • Максимално дупчење во челик: 12 mm
 • Максимално дупчење во бетон: 16 mm
 • Максимално дупчење во дрво: 30 mm
 • Максимално дупчење во ѕидови: 18 mm
 • 1 + 2 година гаранција за физички лица и правни лица

Регистрација за + 2 години гаранција

За да добиете + 2 години гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.