39 ја следат оваа компанија


BOSCH Вибрациона шлајферица PSS 200 АС + гаранција (2 + 1 годинa)

3200 ден.

2849 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Шифра:

1800000000167
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 200 W
 • Правоаголна брусна површина: 167 cm² (92 x 182 mm)
 • Број на вибрации: 24.000 /min
 • Дијаметар на вибрационо коло: 2 mm
 • Тежина: 1.6 kg
 • Систем за затегнување: 93 x 230 mm
 • Пакетот содржи: микрофилтер, брусен лист (Red Wood) P120, пластична кутија
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.