Вратете ја младоста на вашето лице! 36% попуст на нанесување на ботокс во регија по избор: чело, очи или брада во DentaLea L&V во вредност од 6000 ден. по цена од 3850 ден.

Цена

3850 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

36%

Заштеда

2150 ден.

Добивате

Нанесување на ботокс во регија по избор: чело, очи или брада

*Ботоксот кој се користи е Dysport

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.02.2023 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Ботокс (Botox) третманот е еден од најпопуларните третмани во естетската медицина. Се користи за подмладување на лицето и вратот, преку релаксирање на мускулите и измазнувањето на брчките, со што лицето го задржува свежиот и младешки изглед. Ботоксот се користи и за решавање на проблемот со прекумерно потење, наречен хиперхидроза.

Ботоксот кој се користи е Dysport.Овој третман е идеален за измазнувањето на брчките во горната третина на лицето, како што се брчките на челото, околу очите, вертикалните брчки меѓу очите и на брадата.

Процедурата на апликација на ботокс се изведува со многу мали и тенки игли што не предизвикува болка кај клиентот.

За компанијата

Услуги кои може да ги добиете во ПЗУ Dentalea Lab

 • Избор на матичен стоматолог, преглед и консултација
 • Рентген снимање
 • Пломбирање со нано композитни пломби
 • Лекување на заби
 • Вадење
 • Детска превентивна стоматологија
 • Порцелански навлаки
 • Безметални zirconia навлаки
 • Ласер терапија за пародонтални џебови, воспаление на непца
 • Белеење на заби
 • Естетско пополнување на уста, брчки со Хијалуронски Швајцарски Филери
 • Нанесување на ботокс (Dysport) во регија по избор
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.