42 ја следат оваа компанија


- 43%

26% Bowie Интерактивно Плишано куче

2600 ден.

1490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот: Должина: 19 cm; Ширина: 15 cm; Висина: 21 cm
 • Содржи батерии: 3xLR6 (AA) 1.5V
 • Препорачана возраст: + 18 месеци
 • Пакувањето содржи: Кучето Bowie и Шишенце за вода во форма на коска

Bowie е најслаткото куче кое е секогаш среќно. Тоа скока и ти дава бакнежи и кога ќе го оставиш само станува тажно и веднаш бара внимание.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.