Летна распродажба на марами за сите девојки со стил! До 51% попуст на кутија со 3 или 5 марами од Boxy mk

550 ден.

269 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

15
Катeгории:

Опции на понудата:

Кутија со 3 Boxy марами 550 ден. 269 ден.
Кутија со 5 Boxy марами 749 ден. 399 ден.

Опис

Совршено искомбинирани марами во mystery box за уникатен стил

  • Кутија со 3 Boxy марами
  • Кутија со 5 Boxy марами

Совршен подарок кој никого не може да остави рамнодушен. Boxy марамите ќе ја разубават секоја комбинација и ќе го разиграат вашиот стајлинг.

УСЛОВИ

  • Купонот може да се искористи од 09.09.2019 до 15.10.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • За нарачка потребно е да ги оставите вашите податоци за достава (име, презиме, адреса и телефон) заедно со купон кодот и пин кодот на Facebook профилот на Boxy.mk во порака
  • Доставата е на сметка на корисникот, изнесува 130 ден. и е во рок од 2 - 5 дена.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.