img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

6 ја следат оваа компанија


CYBER MONDAY WARM UP! Ексклузивна акција во продавниците на Божиновски! Купон од 99 ден. со кој добивате 30% попуст на модели машки и женски часовници и накит од брендовите Calvin Klein, Tissot и Swatch + 50% попуст на Swatch ремчиња

Цена

99 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 115 | Остануваат: -114

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 30% попуст на одбрани модели машки и женски часовници и накит од брендовите Calvin Klein, Tissot и Swatch
 • 50% попуст на Swatch ремчиња за часовник
 • 10% дополнителен попуст на Evergreen модели часовници и накит кои се со веќе намалени цени до 45%

* Избор од над 150 модели на часовници и накит од брендовите Tissot, Calvin Klein и Swatch. Во галеријата се наведени само дел од расположливите модели.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.11.2018 до 26.11.2018
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Божиновски
 • Попустот важи за сите локации на Божиновски
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Попустот од купонот неможе да се комбинира со актуелните акции и попусти во продавниците

Опис

Брендот Божиновски часовници и накит веќе 22 години е синоним за успех и квалитет обединувајќи ги луксузот, убавото живеење, стилот и луѓето преку искуства кои инспирираат.

Божиновски, како официјален претставник, е препознатлив по врвните, исклучителни модели на: Omega, Breitling, Longines, Hamilton, Montblanc, Tissot, Ititoli, Calvin Klein, Swatch, Troika, и Flik Flak. 

Calvin Klein

Њујоршкиот бренд Calvin Klein е основан во 1968 година, чија специјалност покрај широката палета на производи се и уникатните и безвременски часовници кои се погодни на сечија рака и за секоја пригода. Модерен, елегантен и безвременски дизајн за мажи и жени со динамичен дух и префинет изглед. Одберете го вашиот нов Calvin Klein кој ќе се вклопи во сите ваши секојдневни и свечани прилики.

Tissot

Компанијата која првенствено се појавува на пазарот правејќи часовници од дрво, камен, пластика и бисери е денес една од најуспешните продавници за луксузни часовници. Tissot е основана од Charles-Félicien Tissot во Швајцарија во 1853 година и како реномиран бренд се повеќе ги освојува мажите и жените ширум целиот свет, а особено е насочен кон дизајн на спортски часовници. Ако и вие имате спортски дух тогаш овој бренд е совршен избор за вас.

Swatch

Swatch е швајцарски бренд основан во 1983 година од страна на Николас Хајек, препознатлив по својот нежен и разигран дизајн, пригоден за сите возрасти и стилови. Прекрасниот изглед на часовниците нема да ве остави рамнодушни и ќе направи да се чуствувате уникатно и чекорите посамоуверено каде и да сте. Да носите Swatch значи да бидете на чекор поблиску до светските трендови!

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари
 • Време потребно за достава: 2 до 4 работни дена. по процесирање на нарачката
 • За време на промоции и попусти, испораката може да трае повеќе време од вообичаено.
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 308 1722; 076 288 216
 • Види ја продавницата на "Bozinovski watches & jewelry" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Компанијата Божиновски часовници и накит, пионер во стилот и иновацијата во Македонија уште од 1996 година, започна со работа во Битола и набрзо ја прошири својата продажна мрежа и во Скопје. Покрај трите сопствени продажни салони, Божиновски ги нуди своите производи и низ мрежата на агенти и франшизи низ Македонија.

Компанијата веќе 20 години создава вредности, доверба и квалитет, кои секојдневно преку вложување и грижа кон своите вработени ги пренесува на сите свои купувачи.

Брендот Божиновски, како официјален претставник, е препознатлив по врвните, исклучителни модели на: Omega, Breitling, Longines, Hamilton, Montblanc, Tissot, Ititoli, TAG Heuer, Calvin Klein, Swatch, Troika, и Flik Flak. Кај нас, за сите ваши посебни моменти, можете да најдете и уникатни колекции на златни прстени.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.