25% попуст на безглутенско брашно од хељда, ориз, просо, наут или овес во пакување по избор од Здравка

Цена од

104 ден.

Цена

ден.

ден.

Големина Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

138 ден.

Попуст

25%

Заштеда

34 ден.

Купени: 1

Добивате

Опции на понудата:

Брашно од овес 0.5 кг 138 ден. 104 ден.
Брашно од овес 5 кг 1,206 ден. 905 ден.
Брашно од хељда 0.5 кг (безглутенско) 207 ден. 155 ден.
Брашно од хељда 5 кг (безглутенско) 1,895 ден. 1,421 ден.
Брашно од просо 0.5 кг (безглутенско) 207 ден. 155 ден.
Брашно од просо 5 кг (безглутенско) 1,895 ден. 1,421 ден.
Брашно од ориз 0.5 кг (безглутенско) 155 ден. 116 ден.
Брашно од ориз 5 кг (безглутенско) 1,378 ден. 1,034 ден.
Брашно од наут 0.5 кг (безглутенско) 224 ден. 168 ден.
Брашно од наут 5 кг (безглутенско) 2,067 ден. 1,550 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.03.2020 до 30.04.2020
  • По купувањето на купонот потребно е да се јавите на телефон за да ги оставите КУПОН и ПИН кодот, како и вашите податоци за доставата (име, презиме, адреса, телефон)
  • Доставата е во рок од 10 дена, чини 140 денари и е на сметка на купувачот

За компанијата

"Здравка" производите се идеални за секоја прилика, идеални за Вашето здравје, идеални за Вашата диета!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.