16% попуст на BRATECK држач за таблет + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 450 ден. по цена од 379 ден.

РАСПРОДАДЕНО

16% попуст на BRATECK држач за таблет + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 450 ден. по цена од 379 ден.

Цена

379 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

16%

Заштеда

71 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

BRATECK држач за таблет

 • 1 година гаранција
 • Бесплатна достава

За подетални карактеристики на производот погледнете подолу во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.06.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Модел: BRATECK PAD - V2
 • Foldable iPad table stand
 • Компатибилно со iPad mini 1/2/3/4 и повеќето таблети
 • Меки силиконски држачи
 • ABS plastic бел
 • Димензии:155 x 210 x 25mm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ