14 ја следат оваа компанија


- 20%

BRAUN епилатор SE3380 + бесплатна достава

4699 ден.

3759 ден.

Шифра:

B1400842

Опис

Braun Silk-épil 3 epilator - Вистинскиот начин за отстранување на несаканите влакна. Ги отстранува дури и најкратките влакненца и ви овозможува долготрајно чувство на мека и нежна кожа.

Опис на производот:

 • 20 пинцети со помош на кои ефикасно се отстрануваат влакната од нивниот корен
 • меки испакнати елементи кои ги поткреваат налегнатите влакна за нивно полесно отстранување
 • меки ролери кои нежно ја масираат кожата за полесно совладување на стресниот момент на отстранување на влакненцата
 • паметна сијаличка - со нејзина помош можете полесно да ги воочите сите пропуштени неотстранети влакненца
 •  додаток за апликација на чувствителните зони
 • четкичка за чистење на главата на епилаторот
 • ракавица за разладување
 • ГАРАНЦИЈА 2 години

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.