14 ја следат оваа компанија


- 20%

BRAUN Silk-épil 3in1 trimmer FG 1100

2699 ден.

2159 ден.

Шифра:

B1401031

Опис

Silk-épil Bikini Styler - ја поттикнува вашата кративност за персонализација и прецизно потстрижување и обликување на влакната на бикини зоната или веѓите. Ракувањето со овој производ е лесно како ракување со пенкало. Одберете ја саканата должина на влакната, подесување на три зони: нулта, 5мм. или 8мм. Дизајниран е за формирање на прецизни линии, дизајни и форми. Производот користи батерии ААА 1,5V кои се вклучени во пакувањето.

Производот содржи:

 • Silk-épil бикини обликувач FG1100 розев
 • Високо прецизна глава и заштитно капаче
 • глава за обликување на бикини зоната
 • 2 чешли за висинско обликување 5мм. и 8мм.
 • торбичка
 • четкичка за чистење
 • батерии
 • 10 стикери со форми за обликување

ГАРАНЦИЈА 2 год.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.