14 ја следат оваа компанија


- 20%

BRAUN Silk-épil Lady Shaver - 5160 Wet & Dry + бесплатна достава

3799 ден.

3039 ден.

Шифра:

B1400905

Опис

Braun Silk-épil Lady Shaver - за кожата да биде мазна и да блеска во својот најубав сјај.

 •  нежен допир дури и за најчувствителната кожа и најделикатните делови од телото
 •  лесна употреба - резултат мазна кожа
 •  заоблените врвови на тримерот нежно се лизгаат по кожата
 •  флексибилна фолија и тример за совршено блиска апликација на кожата
 •  100% водоотпорен, сигурно користење во када или под туш за екстра нежен финиш
 •  лесно се чисти под млаз вода
 •  ГАРАНЦИЈА 2 години

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.