7 ја следат оваа компанија


BRAUN повеќе - наменски сет Multi grooming kit MGK3020, 6-in-1 trimmer + бесплатна достава

3999 ден.

3199 ден.

Шифра:

B1400859
 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

Braun MGK3020 повеже-наменскиот сет нуди моѓност за одржување на хигиената на брадата и главата. Благодарение на неговите паметни додатоци, ќе можете да извршите 6 различни функции.

Производот содржи:

 • ножињата се дизајнитрани да бидат секогаш остри
 • батерија која целосно се полната за 10 часа и при тоа може да работи 40 мин. 
 • 1 чешле за брада за подесување на должина  помеѓу 3-11мм.
 • 1 чешле за брада за подесување на должина  помеѓу 13-21мм.
 • 2 чешлиња за должина 1мм. и 2мм.
 • тример за уши и нос
 • со својот паметен кабел, автоматски се адаптира на секоја волтажа помеѓу 100V и 240V, со што станува идеален апарат за секое патување
 • Лед сијаличка која покажува кога батеријата е празна и статусот на полнење
 • четкичка за чистење на главата.

ГАРАНЦИЈА 2 години

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.