14 ја следат оваа компанија


- 20%

BRAUN тример за мажи All-in-one trimmer MGK5080, 9-in-1 + бесплатна достава

9199 ден.

7359 ден.

Шифра:

B1401008

Опис

Braun MGK5080 - е најнеопходниот сет се-во-едно, со чија помош ќе можете да извршите 9 функции со само еден апарат. Одличен производ за одржување на саканата должина - кратка, средна или долга брада, обликување на саканите форми, чисто бричење, прецизно потстрижување на влакната на косата, вратот, образите, телото, дури и прецизно отстранување на влакната во носот и ушите.

Производот содржи:

 •  Лед сијаличка и индикатор за полнење, за да ги избегнете непријатните моменти со празна батерија
 •  Овој производ автоматски се адаптира на секоја волтажа помеѓу 100V и 240 и можете да го користите во било која држава на оваа планета.
 • 4 чешлиња за висина на потстрижувае/обликување
 •  глава за валкната на телото
 •  глава за вланата во уво и нос
 •  глава за прецизно обликување
 •  брич Gillette Fusion5 ProGlide
 • четкичка за чистење на главите на производот
 • паметен кабел
 •  торбичка за складирање на елементите

ГАРАНЦИЈА 2 години

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.