Детски новогодишен подарок! 42% попуст на пушка со 2 вида на муниција во вредност од 1900 ден. по цена од 1099 ден.

Цена: 1099 ден.

Детски новогодишен подарок! 42% попуст на пушка со 2 вида на муниција во вредност од 1900 ден. по цена од 1099 ден.

Цена

1,099 ден.

Вредност

1,900 ден.

Попуст

42%

Заштеда

801 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 1

Можност за достава

Добивате

Пушка со 2 вида на муниција


Услови

  • Купонот може да се искористи од 21.12.2016 до 31.03.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
  • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!
  • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето.

Опис

Сетот содржи голема пушка, 2 вида на муцинија: меки гранати и водени бомби како и мети за пукање.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ