Професионална шминка за најважните моменти! 91% попуст на онлајн курс за Bridal & Special Occasions Makeup + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Онлајн курс за Bridal & Special Occasions Makeup + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Bridal & Special Occasions Makeup
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

 Свадбите се едни од најголемите прослави, а славениците сакаат овој ден да е нивниот највесел! Шминката за идните невести е од големо значење, па побарувачката за професионална шминка за вакви специјални моменти е голема, а клиентитите се спремни да платат висока сума за совршена шминка.

Вие како професионален шминкер на свадби и посебни свечености сега ја имате можноста да ја зголемите базата на вашите лојални клиенти преку совладување и учење на клучните техники за создавање на професионална и висококвалитетна шминка.

Во овој курс ќе научите како најоптимално да дојдете до професионална и привлечна шминка што кај вашите клиенти ќе остави насмевки и задоволства!

За повеќе информации околу курост кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.