- 60%

Два брисачи за автомобил со големина по избор

500 ден.

199 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

38
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

14" - 350 mm 500 ден. 199 ден.
16" - 400 mm 500 ден. 199 ден.
18" - 450 mm 500 ден. 199 ден.
19" - 475 mm 500 ден. 199 ден.
20" - 500 mm 500 ден. 199 ден.
21" - 525 mm 500 ден. 199 ден.
22" - 550 mm 500 ден. 199 ден.
24" - 600 mm 500 ден. 199 ден.
26" - 650 mm 500 ден. 199 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Стандарден приклучок

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.