До 32% попуст на рачно изработен позлатен и пониклуван брош во форма по избор од "Дијаг"

РАСПРОДАДЕНО

До 32% попуст на рачно изработен позлатен и пониклуван брош во форма по избор од "Дијаг"

Цена

340 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

490 ден.

Попуст

31%

Заштеда

150 ден.

Купени : 9

 • бул. Јане Сандански бр. 113 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 2451 058

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Рачно изработен позлатен или пониклуван брош во форма по избор:

 • Желка, бубамара, гулабица, тигар, брош обетка, пеперутка цена 490 ден. 340 ден.
 • Паун и пеперутка со циркони цена 590 ден. 400 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.01.2016 до 09.03.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот задолжително јавете се за да резервирате модел
 • Ограничени количини
 • Производите може да ги подигнете од просториите на Дијаг или од просториите на Grouper (ул. Лермонтова 3/6 од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Доколку сакате да го подигнете производот од Grouper потребно е да направите нарачка на телефон во Дијаг, и во рок од 1-2 дена истиот ќе биде доставен во Grouper

Опис

Подарете уникатен и безвременски подарок!

Модните детали се круна на безпрекорниот стилски изглед. Рачно дизајнирани, уникатни брошеви се совршен моден додадок за секоја жена без разлика на возраста. Брошевите се лиени и рачно дизајнирани, со позлата или пониклување. Некои од брошевите се украсени и со висококвалитетни циркони во боја. Дијаг е позната компанија за рачна изработка и лиење на брошеви и промотивни материјали, која повеќе од .

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ