Бидете впечатливи! До 67% попуст на изработка на дизајн на визит карта, флаер или брошура од Photography of Vera

Цена од

1999 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

4001 ден.

Преостанато време

 • Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070608811

Добивате

Опции на понудата:

Дизајн на визит карта 6,000 ден. 1,999 ден.
Дизајн на флаер 9,000 ден. 3,500 ден.
Дизајн на брошура 15,000 ден. 6,000 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.04.2020 до 30.06.2020
 • Потребно да ја контактирате компанијата на телефон 070 608 811 за да се договорите за деталите како изгледот, димензиите за дизајнот и сл.
 • Доколку купонот не се искористи истиот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани

Опис

Впечатлив дизајн кој ќе привлече сечие внимание!

За компанијата

Компанијата "Photography of Vera" е во сопственост на Вера - уметник и творец во областа на уметноста.

Компанијата се занимава со дизајн на визит карти, флаери, брошури, како и фотографирања на разни настани: свадби, крштевања, родендени и други.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.