19% попуст на флуросцентна табла од Бубамара во вредност од 800 ден. по цена од 650 ден.

Цена

650 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

19%

Заштеда

150 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Њу Делхиска 2-3

  Одведи ме таму

  070 841 712

  igrackibubamara@gmail.com

Добивате

Флуросцентна табла

 • Батериите не се вклучени во пакувањетo.
 • Димензија на пакувањето 21 x 13 x 5см
 • Производот се препорачува за возраст над 12 месеци.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.03.2019 до 15.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од просториите на Бубамара, на улица Њу Делхиска 2-3 (позади Веро Тафталиџе) од Понеделник до Петок од 09:00 до 16:30 часот еден ден по купувањето.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Забавен сет од музички клучеви со супер звучни ефекти како: сирена, отклучување на автомобил, звук од мотор и светлосни ефекти. Производот работи на батерии.

Цртаме на фуоресцентна табла со маркери во боја. Прекрасен подарок за сите дечиња кои сакаат да цртаат. Таблата е со лед светла во 4 различни бои и маркери во 4 бои. Кога се менуваат боите на лед светлото се менуваат и боите на цртежот.

* Батериите не се вклучени во пакувањетo.
* Димензија на пакувањето 21 x 13 x 5см
* Производот се препорачува за возраст над 12 месеци.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.