Kids Week! 19% попуст на бебе што расте од Бубамара во вредност од 1600 ден. по цена од 1290 ден.

Цена

1290 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

19%

Заштеда

310 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • ул. Њу Делхиска 2-3

  Одведи ме таму

  070 841 712

  igrackibubamara@gmail.com

Добивате

Бебе што расте

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од просториите на Бубамара, на улица Њу Делхиска 2-3 (позади Веро Тафталиџе) од Понеделник до Петок од 09:00 до 16:30 часот еден ден по купувањето.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Кога бебето е гладно почнува да плаче. Штом почне да пие од шишенцето со млеко, тоа престанува да плаче и почнува да расте. Расте дури за 5см и потоа среќно заспива.
Прекрасен производ за сите мали дечиња со изобилство на различни звуци.

Карактеристики:

 • Димензии: висина 40см, дополнително расте за 5см.
 • Производот работи на 3x1,5v АА батерии.
 • Батериите не се вклучени во пакувањето.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.