22% попуст на детска топка сортер од Бубамара во вредност од 320 ден. по цена од 250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

22% попуст на детска топка сортер од Бубамара во вредност од 320 ден. по цена од 250 ден.

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

320 ден.

Попуст

22%

Заштеда

70 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Њу Делхиска 2-3 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 841 712

 • igrackibubamara@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:30

Добивате

Детска топка сортер


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.09.2017 до 31.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот исклучиво се подигнува со достава
 • За достава испратете e-mail (igrackibubamara@gmail.com) на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • За еднократно купени производи во износ од над 1000 ден. од компанијата Бубамара, добивате Бесплатна достава
 • За достава на производот се доплаќа 100 ден.

Опис

Забавна топка сортер која вашето дете може да ја расклопува и склопува, притоа правејќи интересни форми.

Одличен производ за подобрување на моториката, координацијата и креативноста кај децата.

* Производот е препорачан за деца над 1 година.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ