24% попуст на детски дрвен часовник сортер од Бубамара во вредност од 330 ден. по цена од 250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

24% попуст на детски дрвен часовник сортер од Бубамара во вредност од 330 ден. по цена од 250 ден.

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

330 ден.

Попуст

24%

Заштеда

80 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Њу Делхиска 2-3 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 841 712

 • igrackibubamara@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:30

Добивате

Детски дрвен часовник сортер


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.09.2017 до 31.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот исклучиво се подигнува со достава
 • За достава испратете e-mail (igrackibubamara@gmail.com) на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • За еднократно купени производи во износ од над 1000 ден. од компанијата Бубамара, добивате Бесплатна достава
 • За достава на производот се доплаќа 100 ден.

Опис

Дрвен часовник - сортер. Одличен производ преку кој децата ги учат формите, боите, бројките и секако супер можност да научат како да гледаат на часовник.

Часовникот е со дијаметар 22 см.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ