20% попуст на детски керамички сет за боење - Мини чајник од Бубамара во вредност од 450 ден. по цена од 360 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на детски керамички сет за боење - Мини чајник од Бубамара во вредност од 450 ден. по цена од 360 ден.

Цена

360 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

20%

Заштеда

90 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

 • ул. Њу Делхиска 2-3 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 841 712

 • igrackibubamara@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:30

Добивате

Детски керамички сет за боење - Мини чајник

 • 1 чајник
 • 4 шолји со тацни
 • 1 сад за шеќер
 • 1 сад за млеко
 • 6 бои и 1 четка

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2017 до 31.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот исклучиво се подигнува со достава
 • За достава испратете e-mail (igrackibubamara@gmail.com) на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • За еднократно купени производи во износ од над 1000 ден. од компанијата Бубамара, добивате Бесплатна достава
 • За достава на производот се доплаќа 100 ден.

Опис

Прекрасен мини чајник за боење. Сетот за чај е керамички и нуди супер забава за малите креативци, децата имаат можност да нацртаат, а потоа и да го обојат својот уникатен сет за чај.

* Производот е препорачан за деца над 5 години.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ