Kids Week! 21% попуст на дрвен едукативен автобус од Бубамара во вредност од 1000 ден. по цена од 790 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

21%

Заштеда

210 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • ул. Њу Делхиска 2-3

  Одведи ме таму

  070 841 712

  igrackibubamara@gmail.com

Добивате

Дрвен едукативен автобус

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува само со достава
 • За достава испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • За еднократно купени производи во износ од над 1000 ден. од компанијата Бубамара, добивате Бесплатна достава
 • Доставата не е вклучена во цената, истата изнесува 100 ден. и е на трошок на примачот и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Прекрасен едукативен дрвен автобус. Секоја страна на автобусот има различни форми за сортирање, броеви, математички знаци, топчиња кои со помош на чеканчето треба да се протнат низ отворот.

 • Производот се препорачува за деца над 2 години.
 • Димензија на производот: 25х11х14см.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.