Kids Week! 23% попуст на дрвен камион од Бубамара во вредност од 900 ден. по цена од 690 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

23%

Заштеда

210 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Њу Делхиска 2-3

  Одведи ме таму

  070 841 712

  igrackibubamara@gmail.com

Добивате

Дрвен камион

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од просториите на Бубамара, на улица Њу Делхиска 2-3 (позади Веро Тафталиџе) од Понеделник до Петок од 09:00 до 16:30 часот еден ден по купувањето.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Прекрасно дрвено камионче кое не само што може да се турка и влече, исто така има и алатка(штрафцигер) со кој може да се отстранат сите штрафови и повторно да се прицврстат. Забава со часови за малечките мајсторчиња.

 • Димензија на камионот:30х11х12см.
 • Производот се препорачува за деца над 3 години.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.