22% попуст на LED Hoverball од Бубамара во вредност од 450 ден. по цена од 350 ден.

Вредност

450 ден.

Попуст

22%

Заштеда

100 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Добивате

LED Hoverball

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.03.2019 до 15.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од просториите на Бубамара, на улица Њу Делхиска 2-3 (позади Веро Тафталиџе) од Понеделник до Петок од 09:00 до 16:30 часот еден ден по купувањето.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Hoverball лебди над површината, се движи на рамна и мазна подлога и се одбива од сите предмети. Обложен е со сунѓер што спречува оштетување на вашиот мебел.

 • Дијаметар на производот: 19 см
 • Производот работи на батерии, потребни се 4х1,5V АА батерии
 • Производот се препорачува за деца над 3 години.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.