Kids Week! 22% попуст на LED Hoverball од Бубамара во вредност од 450 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Вредност

450 ден.

Попуст

22%

Заштеда

100 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • ул. Њу Делхиска 2-3

  Одведи ме таму

  070 841 712

  igrackibubamara@gmail.com

Добивате

LED Hoverball

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од просториите на Бубамара, на улица Њу Делхиска 2-3 (позади Веро Тафталиџе) од Понеделник до Петок од 09:00 до 16:30 часот еден ден по купувањето.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Hoverball лебди над површината, се движи на рамна и мазна подлога и се одбива од сите предмети. Обложен е со сунѓер што спречува оштетување на вашиот мебел.

 • Дијаметар на производот: 19 см
 • Производот работи на батерии, потребни се 4х1,5V АА батерии
 • Производот се препорачува за деца над 3 години.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.