21% попуст на електронско пикадо од Бубамара во вредност од 2900 ден. по цена од 2300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

21% попуст на електронско пикадо од Бубамара во вредност од 2900 ден. по цена од 2300 ден.

Цена

2,300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,900 ден.

Попуст

21%

Заштеда

600 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Њу Делхиска 2-3 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 841 712

 • igrackibubamara@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:30

Добивате

Електронско пикадо

 • 6 стрелки
 • 18 резервни врвови
 • Димензија на пикадото: 45 х 41 см

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.10.2017 до 31.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од просториите на Бубамара, на улица Њу Делхиска 2-3 (позади Веро Тафталиџе) од Понеделник до Петок од 09:00 до 16:30 часот еден ден по купувањето.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Електронско пикадо со 21 игра, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со LED дисплеј и го пресметува и регистрира резултатот посебно за секој играч.

Пикадото работи на батерии. Потребни се 3 х 1.5V AA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

На пикадото има можност за приклучок на адаптер од 6V и 300mA. Адаптерот не е вклучен во пакувањето.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.