Kids Week! 20% попуст на едукативна магнетна табла од Бубамара во вредност од 1100 ден. по цена од 880 ден.

Цена

880 ден.

Вредност

1100 ден.

Попуст

20%

Заштеда

220 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • ул. Њу Делхиска 2-3

  Одведи ме таму

  070 841 712

  igrackibubamara@gmail.com

Добивате

Едукативна магнетна табла

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од просториите на Бубамара, на улица Њу Делхиска 2-3 (позади Веро Тафталиџе) од Понеделник до Петок од 09:00 до 16:30 часот еден ден по купувањето.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Можност низ игра да се научат бројките, буквите, како и основни математички операции. Таблата е двострана, на едната се користи креда, на другата фломастер. Дополнително има магнетни букви и бројки, абакус, знаци за собирање, одземање...

 • Димензии: 63 х 42 см.
 • Производот се препорачува за деца над 4 години.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.