Kids Week! 17% попуст на сет од 45 магични трикови од Бубамара во вредност од 350 ден. по цена од 290 ден.

Цена

290 ден.

Вредност

350 ден.

Попуст

17%

Заштеда

60 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Њу Делхиска 2-3

  Одведи ме таму

  070 841 712

  igrackibubamara@gmail.com

Добивате

Сет од 45 магични трикови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 15.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од просториите на Бубамара, на улица Њу Делхиска 2-3 (позади Веро Тафталиџе) од Понеделник до Петок од 09:00 до 16:30 часот еден ден по купувањето.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

 Сет од 45 магични трикови

Прекрасен сет од 45 магични трикови, идеален за секое дете кое сака да влезе во светот на магиите. Вашето дете со часови ќе се забавува со овој сет за магии.

 • Вклучено упатство за едноставно учење чекор по чекор за секој магичен трик.
 • Производот се препорачува за деца над 6 години
 • Димензија на пакувањето: 27х5,5х25 см
   
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.