20% попуст на табла за цртање + Бесплатна достава од Бубамара во вредност од 1380 ден. по цена од 1100 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на табла за цртање + Бесплатна достава од Бубамара во вредност од 1380 ден. по цена од 1100 ден.

Цена

1,100 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,380 ден.

Попуст

20%

Заштеда

280 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

Бесплатна достава
 • ул. Њу Делхиска 2-3 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 841 712

 • igrackibubamara@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:30

Добивате

Табла за цртање

 

 • Дрвена табла
 • Маркер
 • 5 креди во боја
 • Сунѓерче

* Димензии: 38 х 42 х 98см
+ Бесплатна достава


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.09.2017 до 31.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот исклучиво се подигнува со достава
 • Со овој производ добивате бесплатна достава
 • За достава испратете e-mail (igrackibubamara@gmail.com) на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди.Таблата е двострана, на едната се користи креда, на другата маркер.

Лесна за монтирање, дрвената табла може да се подесува на две нивоа по висина (86см и 98см) во зависност од возраста на детето.

Производот е препорачан за деца над 3 години.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ