11% попуст на Bubble spa масажа на нозе + класичен педикир во Halo Beauty - Центар за убавина и здравје во вредност од 700 ден. по цена од 350 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

50%

Заштеда

350 ден.

Купени: 9

 • Halo Beauty - Centar za ubavina i zdravje, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  077 519 105

  halobeautymkd@gmail.com

Добивате

Bubble spa масажа на нозе + класичен педикир

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за мажи и за жени
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираа

Опис

Педикир

 • парење на стапалата со антибактериска сол
 • чистење на мртвите клетки
 • чистење на плочката и давање форма
 • пилинг на стапалата за вадење на сувиот слој
 • маска за регенерирање на кожата
 • завршен крем

Опуштете се во пријатниот амбиент во нашиот центар додека за вашата убавина се грижи стручен тим за подобро изгледате и подобро се чувствувате.

Нашата цел е да ве испратиме со широка насмевка!

Центар за убавина и здравје HaloBeauty располага со солени соби во кои сите sидови се обложени со сол.Ние ви нудиме престој во солена соба кој позитивно делува на вашето здравје и убавина.Како и солена соба за масажи. Срцето на солените соби е Halomed халогенераторот  кој е еден од водечките брендови на халогенератори во светот.

Наш партнер е и козметичката куќа Etre Belle кој го диктира стандардот за истражување за нега на кожата. Засновани на иновативни активни состојки со индивидуални приспособени третмани кои се создадени да донесат максимални совршени резултати за секој тип на кожа.

Ги нудиме и Аqva Detox пакети од америчкиот бренд CellSpa. Спа маникир и педикир со ароматерапија и како финиш на убави негувани нокти е гелот и лакови од америчкиот бренд O.P.I.

Во посебни понуди за вас ќе ги издвоиме:

Нехирушкиот лифтинг со Plasma Pen tehnology. Доколку сакате лифтинг без операција тогаш сте на вистинското место. Со  помош на Plasma Pen ги бришеме знаците на стареење, се стимулира произведување на колаген, ја зацврстуваме кожата и вишокот од кожа се отстранува. Иновативниот Plasma Pen користи јонизиран гас кој се состои од јони и електрони.

Третманот се изведува без директен контакт на кожата  на растојание од 1,2mm. Видливи резултати веднаш после третманот, а најдобри после 8-12 недели. Цената на третманот зависи од големината на деловите кои се третираат. Закажете бесплатна консултација.Нашиот стручен тим е секогаш тука само за вас да одговори и реши доколку имате проблем со вашата кожа. Кожата е огледало на нашето здравје,каква ни е кожата такво ни е здравјето.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.