Недела на храна #СкопјеГурман! Нов концепт за неодоливо вкусни вафли! До 42% попуст на Bubble вафла по избор: Raffaello waffle или Delirium waffle во Bubble Waffle's

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Нов концепт за неодоливо вкусни вафли! До 42% попуст на Bubble вафла по избор: Raffaello waffle или Delirium waffle во Bubble Waffle's

Цена

95 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

37%

Заштеда

55 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 501 | Остануваат : -1

 • Димитрија Чуповски бр. 2, Скопје, Macedonia

 • 078 243 483

Добивате

Bubble вафла по избор:

 • Raffaello waffle, цена: 150 ден. 95 ден.
 • Delirium waffle, цена: 180 ден. 105 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.06.2018 до 10.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За нарачка на над 4 вафли задолжителна е петходна резервација на нарачка
 • Понудата важи само "за носење''

Опис

Состав на вафлите

 • Raffaello waffle - бел крем, свежа јагода, рафаело, кокос, шлаг
 • Delirium waffle - nutella, delirium чоколадо muchmallow и кекс, шарени мрвици

Новиот тренд во Скопје!

Вафли на еден поинаков начин. Takeaway Bubblewaffle’s 

Место каде што може да си одберете некој од нашите предлог вкусови,или да си креирате сами!

Повелете на здравје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.